Logopeda Reda, Psycholog Dziecięcy, Neurologopeda, Gimnastyka Korekcyjna tel. 601-055-273 Usługi logopedyczne i terapeutyczne - Logula


 

mgr Marzena Szulc - fizjoterapeuta

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek-Fizjoterapia. Uzyskała tam dyplom licencjata. Studia magisterskie ukończyła w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im.Józefa Rusieckiego w Olsztynie. Jako fizjoterapeuta pracuje od 1999 roku,10 lat pracowała w środowisku z pacjentami wentylowanymi mechanicznie.

Od kilku lat prowadzi zajęcia gimnastyki korekcyjnej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Jako nadrzędny cel stawia sobie dobro pacjenta. Całym sercem oddaje się dziecku wykorzystując swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Uśmiech malucha i zadowolenie rodzica to najpiękniejsza zapłata za włożoną pracę. 


 

mgr Zuzanna Wesołka- terapeuta SI

Jest absolwentką studiów pedagogicznych o specjalności edukacja przedszkolna i terapia pedagogiczna. Uczestniczyła w wielu kursach, szkoleniach  takich jak: „Arteterapia w edukacji i terapii”, „Jak stworzyć bum bum rurkową orkiestrę i jak nauczyć się grać”, „Rozwój społeczny przedszkolaków”, „Kurs dla kierowników wycieczek”, „Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy”. Nabyła również uprawnienia jako terapeuta integracji sensorycznej oraz pedagog z wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka. Od lat zdobywa doświadczenie pracując z dziećmi. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego dziecka oraz dostosowaniem odpowiednich pomocy, aby wspierać dziecko na różnych etapach jego życia.

Motto: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” Janusz Korczak

 

 

 

mgr Anna Szreder - Bach   - psycholog, logopeda

Studia psychologiczne o specjalnościach Psychologia Kliniczna oraz Patologie Społeczne i Psychologia Sądowo- Penitencjarna oraz studia Logopedyczne ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych w zakresie Diagnostyki Psychologicznej. Zawodowo związana jest ze szkołą podstawową gdzie pracuje jako logopeda i psycholog szkolny. W swojej pracy z dziećmi stosuje Metodę Kids Skills, opierającą się na przeformułowaniu problemu w naukę nowej umiejętności. Współpraca z rodzicem oraz małymi pacjentami opiera się na otwartości, szacunku i poczuciu bezpieczeństwa. Uważne podążanie, którym się kieruje , pomaga jej w budowaniu autentycznej relacji.


 

  

 mgr Urszula Ładanaj - logopeda, terapeuta SI

Właściciel i dyrektor przedszkola Omnibusek w Redzie. Ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim, studia podyplomowe oraz kursy kwalifikacyjne. Od wielu lat prowadzi terapię logopedyczną dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W swojej pracy wykorzystuje również wiedzę zdobytą na licznych kursach i szkoleniach. Jest terapeutą ręki ( stopień I i II) oraz praktykiem metody Tomatisa  poziom 2. Ma uprawnienia do przeprowadzenia badania słuchu i przetwarzania  słuchowego screaningowym audiometrem tonalnym oraz uprawnienia do prowadzenia terapii metodą Biofeedback. Jest również terapeutą integracji sensorycznej. Koordynuje działania zespołów wczesnego wspomagania rozwoju w przedszkolu oraz  wszystkich prowadzonych terapii w gabinecie LOGULA.

Mottem do jej pracy jest myśl Konfucjusza: „Kto zdobytą wiedzę pielęgnuje a nową bez ustanku zdobywa ten może być nauczycielem innych”

 


 

  mgr Emilia Nalbach - neurologopeda

Jest absolwentką dwustopniowych studiów logopedycznych o specjalności neurologopedia. Uczestniczyła w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach takich jak: „Podstawy wspierania osoby głucho-niewidomej”, „Opóźniony rozwój mowy – prawidłowa diagnoza i skuteczne metody terapeutyczne”, „Integracja sensoryczna w terapii dzieci z autyzmem”, „Zaburzenia mowy u dzieci i młodzieży – aspekty medyczne, logopedyczne i psychologiczne”, „Makaton”, „Terapia motoryki ręki I i II stopień”, „Metoda Ruchu Rozwijającego W. Sherborne”, „Programowanie języka” i wiele innych. We wrześniu 2016 roku uzyskała tytuł praktyka Tomatisa (Poziom 1), a w 2018 roku uprawnienia do prowadzenia terapii metodą Biofeedback. Od lat zdobywa doświadczenie pracując zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. W celu uzyskania jak najlepszych efektów swojej pracy, dostosowuje materiały do możliwości i umiejętności uczestników terapii. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do pacjenta.

Motto: „Dzisiejszy człowiek, który żyje miłością i pięknem, to dziecko, które wczoraj żyło radością." Sir Ronald Russell

 

 

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.